W Wiśle w dniach 2-4 września 2016 roku zostały rozegrane zawody dla młodzieżowych drużyn pożarniczych. Drużyna MDP Korzybie zajęło 3 miejsce w grupie dziewcząt z wynikiem 1046,32 punktów.

Po raz pierwszy drużyna z naszego województwa pomorskiego stanęła na podium ogólnopolskich zawodów MDP, świadczy to aktywnej i wieloletniej pracy z młodzieżą- już w 2008 roku drużyna ta zajęła zawodach ogólnopolskich piąte miejsce. Również  nasze województwo jest reprezentowane od kilku lat  w składzie komisji sędziowskiej zawodów przez Druha Andrzeja Małyszkę. W tym roku Druh Andrzej Małyszka przewodniczył Komisji Sędziowskiej do spraw musztry- świadczy to o wysokich umiejętnościach dh Andrzeja oraz jego zaangażowaniu w działalność młodzieżowych drużyn pożarniczych w województwie pomorskim. Wkrótce zapraszamy do galerii zdjęć.

23 września 2018. Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP woj. pomorskiego - Stadion Gniewino.

31 sierpnia - 2 września 2018. Zawody krajowe CTiF MDP - Konin Licheń Stary woj. wielkopolskie.

12 maja 2018. Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka połączone z obchodami 112-lecia OSP Szemud - promocja numeru 112 - Szemud.

21 kwietnia 2018. Wojewódzkie eliminacje OTWP - Szymbark.

Twój IP:54.92.182.0