Mając na uwadze popularyzację kronikarstwa oraz dokumentowanie historii  i dorobku ochotniczych straży pożarnych i oddziałów Związku, Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gdańsku wraz z Komisją Historyczno- Muzealną ogłasza konkurs kronik.

Konkurs kronik organizowany będzie zgodnie z „Regulaminem Ogólnopolskiego Konkursu Kronik” .REGULAMIN

Kroniki na konkurs należy dostarczyć do Zarządu Oddziału Wojewódzkiego w Pruszczu Gdańskim w terminie do 30 grudnia 2016 roku. ZGŁOSZENIE

Wyróżnione kroniki zostaną zgłoszone na konkurs  na szczeblu krajowym.

Twój IP:54.163.22.209