Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP w Pruszczu Gdańskim przypomina, że kończy się termin prenumeraty czasopisma „STRAŻAK”. PRENUMERATA WYŁĄCZNIE DLA JEDNOSTEK OSP WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO Miesięcznik ten jest jedynym pewnym stałym łącznikiem Związku OSP RP ze strażami w całym kraju. Co miesiąc przekazuje wszelkie uchwały i informacje Zarządu Głównego ZOSP RP, a jednocześnie publikuje materiały szkoleniowe i instruktażowe dla straży, drużyn młodzieżowych i kobiecych. Ponadto, jako jedyne pismo informuje o życiu i problemach straży w kraju i zagranicą, przekazuje doświadczenia i osiągnięcia z każdej dziedziny OSP i Związku. W każdym prawie wydaniu znajdują się reportaże z działalności OSP, opisy ciekawych imprez i uroczystości, w tym z terenu województwa. zamówienie (pobierz)

A zatem jeżeli wszystkie Zarządy chcą zdobyć informacje o tym co się dzieje w innych jednostkach oraz korzystać z doświadczeń  i materiałów szkoleniowych zawartych w tym czasopiśmie, powinny zaprenumerować „STRAŻAKA”, tak aby każdy członek mógł z niego korzystać. Tym bardziej, że każda OSP, która chciałaby podzielić się swoimi doświadczeniami w pracy lub opowiedzieć o ciekawej historii swojej OSP, może zaprosić korespondenta tego pisma.

Ze względu na trudności w nabyciu prenumeraty – zmniejszenie liczby firm przyjmujących prenumeratę - Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP woj. pomorskiego ponownie proponuje prenumeratę miesięcznika „STRAŻAK” na rok 2017. Wystarczy złożyć zamówienie (pobierz) na adres Zarządu, na podstawie którego wystawimy fakturę. Miesięcznik będziemy wysyłać na wskazane adresy w zamówieniu.

Cena „Strażaka” w 2017 roku wynosi 7 zł, a prenumerata roczna 84 zł.

Termin wpłat i zamawiania – 30 listopada 2016 roku.

Twój IP:54.163.22.209