W dniu 2 lutego 2017 roku w siedzibie Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa pomorskiego odbyło się posiedzenie członków Komisji Historycznej Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

Podczas posiedzenia podsumowano kończącą się kadencję władz Związku OSP RP i działalności komisji oraz dokonano oceny kronik przekazanych przez jednostki OSP oraz oddziały gminne i powiatowe w kolejnej już edycji tego konkursu. Na konkurs zostało złożonych 16 kronik, w tym dwie kroniki z oddziałów powiatowych w Nowym Dworze Gdańskim i Pucku oraz dwie kroniki oddziałów gminnych z Dębnicy Kaszubskiej i Nowego Dworu Gdańskiego. Pozostałe 12 stanowiły kroniki ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa pomorskiego.Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z prac komisji, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone wkrótce na podsumowaniu konkursu z udziałem kronikarzy.

25 marca 2017. Zwyczajny Zjazd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa pomorskiego w Gniewinie.

21-23 kwietnia 2017. Szkolenie opiekunów młodzieżowych drużyn pożarniczych.

22 kwietnia 2017. eliminacje wojewódzkie OTWP w Kwidzynie.

22 kwietnia 2017. Mistrzostwa Polski OSP w maratonie rowerowym - Warszawa.

19 maja 2017. Obchody Dnia Strażaka- koncert Piotra Rubika.

03 czerwca 2017. Ogólnopolski zlot samochodów strażackich OSP Pawłowo.

23.06.2017 Obóz MDP Wambierzyce I turnus- wyjazd z Pruszcza Gd.

04.07.2017 Obóz MDP Wambierzyce II turnus- wyjazd z Pruszcza Gd.

Twój IP:54.162.109.90