Mistrzostwa Polski OSP w maratonie rowerowym o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP zaprasza wszystkich chętnych strażaków ochotników do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Ochotniczych Straży Pożarnych w maratonie rowerowym o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.  Mistrzostwa będą rozgrywane zgodnie z regulaminem Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe 2017.

Maraton odbędzie się w Warszawie na dystansie MINI (43 km), kategoria K (DK) kobiety open, kategoria M1 (DM-1) do 45 roku (rocznik 1972 i młodsi), kategoria M2 (DM-2) powyżej 45 lat (rocznik 1971 i starsi). Zgłoszenia udziału będą przyjmowane bezpośrednio w Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Termin: 22 kwietnia 2017 r.
Miejsce: Warszawa woj. mazowieckie

Biuro Zawodów i miasteczko wyścigu: Warszawa Wilanów, ul. Kostki Potockiego

Zgłoszenia proszę przesyłać w terminie do 19 kwietnia 2017 r. pod adres:
Kontakt: Renata Cybor tel. 6012527098   fax. 48 22-826-00-76

Dla strażaków ochotników, którzy zgłoszą się w terminie do 19 kwietnia 2017 r. start na dystansie Mini w Warszawie jest bezpłatny. Na miejscu w Biurze Zawodów zawodnicy będą musieli wypełnić i podpisać formularz zgłoszeniowy zgodnie z programem godzinowym:
dn. 21.04 w godz. 16:00-19:00 lub dn. 22.04 w godz. 8:00-10:30.

Twój IP:54.166.130.157