W dniu 17 października odbyła się Konferencja z cyklu „Bezpieczny Powiat” pt. „Rola Ochotniczych Straży Pożarnych w budowaniu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu wejherowskiego w 100-lecie Niepodległości”.

Konferencja rozpoczęła się uroczystym przemarszem przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu wejherowskiego oraz zaproszonych gości spod budynku Starostwa przy ul. 3 Maja do Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Bukowej. Otwarcia konferencji dokonała Starosta Wejherowski Gabriela Lisius a następnie głos zabrali Prezes Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Wejherowie dh Mirosław Józefowicz, Dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Pomorskiego dh Edmund Kwidziński oraz Komendant Powiatowy PSP bryg. mgr inż. Jacek Niewęgłowski.

Konferencja „Bezpieczny Powiat”

Twój IP:54.163.22.209