15 września 2019 Wojewódzkie zawody sportowo-pożarnicze MDP OSP - Jezierzyce k. Słupska

14 września 2019 XVI Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników STIHL Timbersports Hala EXPO XXI Warszawa ul. Prądzyńskiego 12/14, start godz 12:00

30 sierpnia - 1 września 2019 Krajowe zawody sportowo-pożarnicze OSP - Polanica Zdrój, woj.dolnośląskie

22 czerwca - 12 lipca 2019 Obóz MDP - Wambierzyce

27 Kwietnia 2019 Eliminacje Wojewódzkie XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom” województwa pomorskiego. Zespół Kształcenia Łubiana ul. Szkolna 1. Godz. 10:00

9 Marca 2019 Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych - Hala Widowiskowo-Sportowa w Sierakowicach, godz 8:00

19 stycznia 2019. Roczna narada Prezesów Zarządów Oddziałow Gminnych i Komendantów Gminnych ZOSP RP. Szymbark godz. 10:00

Twój IP:34.204.171.108