Sklep pożarniczy

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu opiekunów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w dniach 15 do 17 kwietnia 2016r. w ośrodku DWOREK TUCHOLSKI w Zblewie.

Szkolenia dla opiekunów MDP są stałym elementem kalendarza oddziału wojewódzkiego. W ubiegłym roku spotkanie odbyło się w Twardym Dole. Co się działo możecie zobaczyć w galerii zdjęć. Warto uczestniczyć w takich spotkaniach i wzbogacać swój warsztat pracy z naszą strażacką młodzieżą. Jest to również miejsce wymiany doświadczeń w młodzieżowej działalności.

Całkowity koszt szkolenia wynosi 390 złotych, natomiast odpłatność uczestników to 200 złotych. Szczegóły dotyczące szkolenia w piśmie przewodnim dostępnym (kliknij tutaj) w zakładce PLIKI DO POBRANIA, gdzie również można pobrać KARTĘ ZGŁOSZENIA (kliknij tutaj) na szkolenie. Organizator nie przyjmuje wpłat indywidualnych- faktury będą wystawiane jedynie na instytucje ( OSP, gmina)

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona i decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. Szczegółowych informacji o szkoleniu udzielają: dh Józef Czapiewski - tel. 508 227 590, oraz dh Łukasz Zblewski - tel. 695 986 111.