Zakończyła się kolejna edycja szkolenia opiekunów młodzieżowych drużyn pożarniczych województwa pomorskiego. w tegorocznym szkoleniu wzięło udział około 100 opiekunów z większości powiatów naszego województwa. Zapraszamy do galerii zdjęć

23 września 2018. Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP woj. pomorskiego - Stadion Gniewino.

31 sierpnia - 2 września 2018. Zawody krajowe CTiF MDP - Konin Licheń Stary woj. wielkopolskie.

12 maja 2018. Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka połączone z obchodami 112-lecia OSP Szemud - promocja numeru 112 - Szemud.

21 kwietnia 2018. Wojewódzkie eliminacje OTWP - Szymbark.

Twój IP:54.92.182.0