Już 11 czerwca 2016roku odbędą się zawody wojewódzkie młodzieżowych drużyn pożarniczych naszego województwa. Zawody zostaną zorganizowane Dębnicy Kaszubskiej, ul. Sportowa. Oddziały powiatowe ZOSP RP mogą zgłaszać drużyny do dnia 18 maja 2016r. do Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP. W dniu 2 czerwca 2016r. o godzinie 11.00 odbędzie się odprawa opiekunów startujących drużyn. Szczegółowych informacji udziela dh Andrzej Małyszka tel: 668 131 850. druk zgłoszenia Drużyny oraz pismo przewodnie do pobrania w zakładce PLIKI DO POBRANIA.

23 września 2018. Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP woj. pomorskiego - Stadion Gniewino.

31 sierpnia - 2 września 2018. Zawody krajowe CTiF MDP - Konin Licheń Stary woj. wielkopolskie.

12 maja 2018. Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka połączone z obchodami 112-lecia OSP Szemud - promocja numeru 112 - Szemud.

21 kwietnia 2018. Wojewódzkie eliminacje OTWP - Szymbark.

Twój IP:54.92.182.0