Już 11 czerwca 2016roku odbędą się zawody wojewódzkie młodzieżowych drużyn pożarniczych naszego województwa. Zawody zostaną zorganizowane Dębnicy Kaszubskiej, ul. Sportowa. Oddziały powiatowe ZOSP RP mogą zgłaszać drużyny do dnia 18 maja 2016r. do Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP. W dniu 2 czerwca 2016r. o godzinie 11.00 odbędzie się odprawa opiekunów startujących drużyn. Szczegółowych informacji udziela dh Andrzej Małyszka tel: 668 131 850. druk zgłoszenia Drużyny oraz pismo przewodnie do pobrania w zakładce PLIKI DO POBRANIA.

25 marca 2017. Zwyczajny Zjazd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa pomorskiego w Gniewinie.

21-23 kwietnia 2017. Szkolenie opiekunów młodzieżowych drużyn pożarniczych.

22 kwietnia 2017. eliminacje wojewódzkie OTWP w Kwidzynie.

22 kwietnia 2017. Mistrzostwa Polski OSP w maratonie rowerowym - Warszawa.

19 maja 2017. Obchody Dnia Strażaka- koncert Piotra Rubika.

03 czerwca 2017. Ogólnopolski zlot samochodów strażackich OSP Pawłowo.

23.06.2017 Obóz MDP Wambierzyce I turnus- wyjazd z Pruszcza Gd.

04.07.2017 Obóz MDP Wambierzyce II turnus- wyjazd z Pruszcza Gd.

Twój IP:54.167.75.28

Przejź do katalogu