4 czerwca 2016 w Warszawie odbył się Nadzwyczajny Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. W czasie obrad Zjazdu Delegaci i władze Związku OSP RP dyskutowali nad zmianami a Statucie naszej organizacji. Zmiany były niezbędne ze względu na konieczność dostosowania się do aktualnie obowiązującego prawa oraz wynikające z potrzeby usprawnienia działalności ogniw Związku oraz członków zwyczajnych- ochotniczych straży pożarnych zrzeszonych w Związku OSP RP. Nadzwyczajny Zjazd Związku wprowadził łącznie 28 poprawek do statutu.

Twój IP:54.166.130.157