Aktualności

     

Informacja o wynikach XXXIX finału centralnego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

“Młodzież Zapobiega Pożarom” 4-6 czerwca 2016 r. w Supraślu.

 

Grupa 1 - szkoły podstawowe

 

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Województwo

Punktacja

Uwagi

1.

Kozdrański

Konrad

podkarpackie

27

finał

2.

Mesjasz

Miłosz

lubuskie

27

finał

3.

Maryniak

Szymon

opolskie

26

finał

4.

Połcik

Szymon

śląskie

25

dogrywka

5.

Bryszewski

Krzesimir

wielkopolskie

25

dogrywka, finał

6.

Jagodziński

Alan

kujawsko-pomorskie

25

dogrywka, finał

7.

Chyb

Adrian

świętokrzyskie

23

 

8.

Jadłowska

Julia

warmińsko-mazurskie

23

 

9.

Knop

Ewa

łódzkie

23

 

10.

Rudnicki

Kuba

łódzkie

23

 

11.

Siczek

Aleksandra

mazowieckie

23

 

12.

Behrendt

Artur

warmińsko-mazurskie

22

 

13.

Brzychczy

Bartosz

małopolskie

22

 

14.

Grochowska

Weronika

podlaskie

22

 

15.

Krakowiak

Hubert

mazowieckie

22

 

16.

Michałek

Wojciech

lubelskie

21

 

17.

Cholewa

Dominik

zachodniopomorskie

21

 

18.

Malczyńska

Aleksandra

podkarpackie

21

 

19.

Kowalczyk

Maciej

Pomorskie

20

 

20.

Ponomarenkow

Natalia

lubuskie

20

 

21.

Ślusarczyk

Wiktoria

małopolskie

20

 

22.

Goldberg

Zuzanna

opolskie

19

 

23.

Jereczek

Magda

pomorskie

19

 

24.

Mazurczak

Kacper

kujawsko-pomorskie

19

 

25.

Skotnicki

Kamil

świętokrzyskie

19

 

26.

Marcol

Sylwia

śląskie

18

 

27.

Offman

Aleksandra

dolnośląskie

18

 

28.

Pękala

Bartłomiej

lubelskie

18

 

29.

Pluta

Dominik

zachodniopomorskie

18

 

30.

Cyrulik

Łukasz

dolnośląskie

16

 

31.

Meller

Sławomir

wielkopolskie

15

 

32.

Pużyńska

Barbara

podlaskie

14

 

             

 

Grupa 2 - szkoły gimnazjalne

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Województwo

Punktacja

Uwagi

1.

Krauz

Kamil

podkarpackie

30

finał

2.

Wójcik

Marcin

świętokrzyskie

29

finał

3.

Kusz

Jakub

lubuskie

28

finał

4.

Sagan

Cezary

podkarpackie

27

finał

5.

Adamczewski

Rafał

kujawsko-pomorskie

26

dogrywka

6.

Cichocki

Tomasz

wielkopolskie

26

dogrywka

7.

Greś

Klaudia

podlaskie

26

dogrywka

8.

Kłoczko

Jakub

podlaskie

26

dogrywka

9.

Łacek

Paweł

lubelskie

26

dogrywka

10.

Wiatrok

Szymon

śląskie

26

dogrywka, finał

11.

Bała

Julia

świętokrzyskie

25

 

12.

Hallmann

Dawid

pomorskie

25

 

13.

Królik

Wioletta

dolnośląskie

25

 

14.

Wojtczak

Zuzanna

mazowieckie

25

 

15.

Kamińska

Marta

wielkopolskie

24

 

16.

Motek

Krystian

lubelskie

24

 

17.

Sobantka

Patrycja

łódzkie

24

 

18.

Wąs

Anna

małopolskie

24

 

19.

Bartkowski

Jakub

opolskie

23

 

20.

Leśnicka

Izabela

małopolskie

23

 

21.

Buniak

Filip

zachodniopomorskie

22

 

22.

Dytko

Marek

lubuskie

22

 

23.

Okonek

Mateusz

kujawsko-pomorskie

22

 

24.

Dudziak

Jan

zachodniopomorskie

21

 

25.

Filipkowski

Łukasz

pomorskie

21

 

26.

Brzuska

Julia

mazowieckie

20

 

27.

Krućko

Jakub

warmińsko-mazurskie

20

 

28.

Legierska

Małgorzata

śląskie

20

 

29.

Składowska

Julia

łódzkie

20

 

30.

Wadecki

Jakub

warmińsko-mazurskie

20

 

31.

Wyrwa

Aleksandra

opolskie

20

 

32.

Kliś

Weronika

dolnośląskie

19

 

 

Grupa 3 - szkoły ponadgimnazjalne

 

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Województwo

Punktacja

Uwagi

1.

Piątek

Maciej

lubelskie

31

finał

2.

Kowalczewska

Justyna

zachodniopomorskie

30

finał

3.

Popowicz

Elżbieta

wielkopolskie

30

finał

4.

Filipczyk

Patryk

śląskie

27

finał

5.

Wstawski

Tomasz

wielkopolskie

26

dogrywka, finał

6.

Zięba

Marcin

podkarpackie

26

dogrywka, finał

7.

Jarząbek

Sebastian

łódzkie

25

 

8.

Muskała

Marcin

łódzkie

25

 

9.

Borejko

Adam

podlaskie

24

 

10.

Silwon

Paweł

zachodniopomorskie

24

 

11.

Cholewa

Mateusz

dolnośląskie

22

 

12.

Filipek

Łukasz

lubelskie

22

 

13.

Grabowska

Faustyna

kujawsko-pomorskie

21

 

14.

Kaluga

Karol

dolnośląskie

21

 

15.

Kubik

Rafał

opolskie

21

 

16.

Waszczuk

Joanna

lubelskie

21

 

17.

Cichoń

Kamila

świętokrzyskie

20

 

18.

Ewertowska

Maria

warmińsko-mazurskie

20

 

19.

Godusławski

Mateusz

mazowieckie

20

 

20.

Kensicki

Paweł

pomorskie

20

 

21.

Zawadzki

Robert

pomorskie

20

 

22.

Dąbek

Bartłomiej

świętokrzyskie

19

 

23.

Kasprzyk

Edyta

małopolskie

19

 

24.

Kozioł

Dawid

podlaskie

19

 

25.

Lasek

Adrian

podkarpackie

19

 

26.

Madej

Weronika

warmińsko-mazurskie

19

 

27.

Starowicz

Fabian

małopolskie

19

 

28.

Leśniewska

Dominika

kujawsko-pomorskie

18

 

29.

Miotk

Andrzej

lubuskie

18

 

30.

Cygler

Paweł

śląskie

15

 

31.

Drączkowski

Mariusz

lubuskie

15

 

32.

Ibrom

Kamil

opolskie

15

 

33.

Szturemski

Michał

mazowieckie

15

 

 

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:

 

Grupa I – szkoły podstawowe

1.

Miłosz Mesjasz, woj. lubuskie

12 pkt

2.

Konrad Kozdrański, woj. podkarpackie

10 pkt

3.

Krzesimir Bryszewski, woj. wielkopolskie

  9 pkt

4.

Szymon Maryniak, woj. opolskie

  7 pkt

5.

Alan Jagodziński, woj. kujawsko-pomorskie

  4 pkt

 

Grupa II – gimnazja

1.

Jakub Kusz, woj. lubuskie

  9 pkt

2.

Kamil Krauz, woj. podkarpackie

  8 pkt

3.

Marcin Wójcik, woj. świętokrzyskie

  7 pkt

4.

Cezary Sagan, woj. podkarpackie

  6 pkt

5.

Szymon Wiatrok, woj. śląskie

  6 pkt

 

Grupa III – szkoły ponadgimnazjalne

1.

Maciej Piątek, woj. lubelskie

11 pkt

2.

Tomasz Wstawski, woj. wielkopolskie

10 pkt

3.

Justyna Kowalczewska, woj. zachodniopomorskie

  9 pkt

4.

Patryk Filipczyk, woj. śląskie

  9 pkt

5.

Elżbieta Popowicz, woj. wielkopolskie

  7 pkt

 

Zwycięzcom gratulujemy wspaniałych wyników i zapraszamy do udziału w kolejnej 40 JUBILEUSZOWEJ edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w 2017 roku.

Multimedia

Trenażer dla OSP i MDP


Trenażer dla OSP i MDP do nauki użycia gaśnic. bezpieczny, wielorazowego użytku zasilany gazem propan-butan z butli 11,5 kg.

Narada w Główczycach


Zapraszamy do oglądania krótkiej viedo relacji z narady prezesów i komendantów gminnych województwa pomorskiego z udziałem Mistrza Polski w STIHL TIMBERSPOTRS druha Jacka Groenwald oraz przedstawicieli Zarządu Głównego ZOSP RP i firmy STIHL .

Strażak kolekcjoner


Materiał zamieszczony na Trójmiasto.tv autorstwa Jakuba Gilewicza o kolekcjonerskiej pasji dyrektora Zarządu Wykonawczego OW ZOSP RP województwa pomorskiego Dh Grzegorza Pladzyka.

Węzły do zawodów MDP

Kalendarz Strażaka Ochotnika

 

25 marca 2017. Zwyczajny Zjazd Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa pomorskiego w Gniewinie.

21-23 kwietnia 2017. Szkolenie opiekunów młodzieżowych drużyn pożarniczych.

22 kwietnia 2017. eliminacje wojewódzkie OTWP w Kwidzynie.

22 kwietnia 2017. Mistrzostwa Polski OSP w maratonie rowerowym - Warszawa.

19 maja 2017. Obchody Dnia Strażaka- koncert Piotra Rubika.

03 czerwca 2017. Ogólnopolski zlot samochodów strażackich OSP Pawłowo.

23.06.2017 Obóz MDP Wambierzyce I turnus- wyjazd z Pruszcza Gd.

04.07.2017 Obóz MDP Wambierzyce II turnus- wyjazd z Pruszcza Gd.

0271938
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
W zeszłym miesiącu
Wszystkie dni
513
211
724
1531
5879
13506
271938

Prognoza na dziś
1632

Online (15 minutes ago):34

Twój IP:54.162.184.214

Młodzież

Informacje dotyczące działalności młodzieżowych drużyn pożarniczych: regulaminy, druki, materiały szkoleniowe, projekty działalności. szkolenie członków i dowódców MDP oraz informacje o obozach szkoleniowych.

Wydawnictwa

   Oddział Wojewódzki ZOSP RP woj. pomorskiego od wielu lat jest wydawcą książek akcydensowych dla ochotniczych straży pożarnych, Państwowej Straży Pożarnej. oraz serii szkoleniowej ABC STRAŻAKA OCHOTNIKA liczącej 25 pozycji książkowych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
Więcej

OTWP

   Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej jest rozgrywany nieprzerwanie od 1978 roku. Turniej ma celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży szeroko rozumianych zasad bezpieczeństwa ludności, a szczególnie zasad bezpieczeństwa pożarowego. W zakładce wiele ciekawych materiałów na Turniej.

Katalog handlowy

Tu jest dostępny ogólnopolski katalog sprzętu pożarniczego oferowanego Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP, przygotowany przez Oddział Wojewódzki ZOSP RP województwa pomorskiego. Sprzęt można zamawiać poprzez biura oddziałów wojewódzkich i biura terenowe Związku OSP RP. 
...

Przejź do katalogu

Galerie zdjęć

S5 Box