Już od 15 czerwca 2016r. pracownicy biura ZW ZOSP RP rozpoczęli intensywne przygotowywanie Bazy Szkoleniowo Wypoczynkowej MDP w Wambierzycach do przyjęcia młodych strażaków województwa pomorskiego na dwóch turnusach szkoleniowo wypoczynkowych.

PIERWSZY TURNUS JUŻ TRWA GALERIA

Dzisiaj około godziny 8.00 dwa autokary z zaprzyjaźnionej firmy IRBUS dowiozły na miejsce uczestników pierwszego turnusu. W tym turnusie bierze udział łącznie 77 uczestników, w tym 35 dziewcząt i 42 chłopców. Nad bezpieczeństwem i realizacją programu pobytu czuwa 16 osób kadry dydaktycznej i technicznej. Uczestnicy będą mieli możliwość poza szkoleniem i odpoczynkiem poznania pięknego regionu Kotliny Kłodzkiej. na terenie obiektu młodzież ma do dyspozycji teren rekreacyjny z boiskami do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki, kometki, zadaszone miejsca na ogniska oraz stołówko świetlicę na około 150 osób. Kilka zdjęć z przygotowań i pierwszych godzin pobytu.

23 września 2018. Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP woj. pomorskiego - Stadion . Gniewino.

31 sierpnia - 1 września 2018. XI Wojewódzki Marsz na Orientację MDP - Harcerska Baza Obozowa w Leśnej Hucie pow.Starogardzki.

Twój IP:54.80.87.62